Evden Eve Nakliye

Bandırma'da kurulmuş olan Evden Eve Nakliyat firmamız, Bandırma ve Türkiye'nin tüm bölgelerine 7/24 hizmet vermektedir. Taşımacılık sektörü, diğer sektörlere göre daha fazla çaba ve özen gerektirmekte olup, sizler için ürünlerinizin ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Yılların bize katmş olduğu tecrübe ve başarı hikayelerimiz ile birlikte Bandırma Evden Eve Nakliyat sektörünün lider kuruluşlarından biri olmayı başardığımızı mutlulukla söyleyebiliriz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Akınlar Nakliyat, güvenilir hizmet anlayışından kesinlikle taviz vermeden hizmetlerine devam etmektedir. Müşterilerine hızlı, güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmeti veren Akınlar Nakliyat, son teknolojik ekipmanlarla donatılmış araç filosu, 2021 model 15 Kat yüksekliğe kadar çıkabilen asansörü ile siz değerli müşterilerine yüksek düzeyde hizmet vermektedir. 


Tüketici odaklı yaklaşıma sahip olan Akınlar Nakliyat sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her alanda ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtmaktadır. Türkiye'nin tüm bölgelerine hizmet veren Akınlar Nakliyat şehir içi ve şehirler arası taşımacılık sektöründe büyük başarılara imza atmaktadır.


Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

Üstün teknoloji ve modern nakliyat ilkesi doğrultusunda hareket eden Akınlar Nakliyat, öncelikle uzman keşif ile taşınacak olan eşyaların değerini belirler ve eşyaların yoğunluğuna göre gerekli aracı siz değerli müşterilerimiz için tahsis etmektedir. Yine eşyaların durumuna göre ambalajlanarak asansör kullanımı olup olmayacağına karar verilmektedir.

Eşyaların taşınacak olduğu bölgenin mesafe durumu ve kaçıncı kata taşıma işlemi yapılacağı da önceden belirlenir. Her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünen firmamız, sorunsuz bir taşıma işlemi olması için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Ürünleriniz elemanlarımız tarafından en uygun ambalajlar ile teker teker paketlenmektedir. Bütün eşyalar bu şekilde hazırlanarak kolilenir ve taşımaya hazır hale getirilir. Eşyalar dış asansör aracılığı ile aracımıza yüklenir ve taşıma sırasında herhangi bir zarar görmemesi için özenle dizilir.

 

Taşınılacak olan binaya gelindiği zaman da yine aynı şekilde dış asansör sistemi yardımı ile aracımızdaki eşyalar sırası ile yeni binaya çıkarılır ve paketler büyük bir özenle açılarak eşyalar sizlerin isteğine göre yerleştirilir. Kurulumu yapılması gereken eşyalar da yine elemanlarımız tarafından monte edilir.

 Bandırma Evden Eve Nakliyat Fiyatları